“Medžio sandėlis” - didžiausias medienos terminalas ir prekyba visoje Lietuvoje.

Pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos:

 • Gavus apmokėjimą už prekes ir transporto paslaugą, visos prekės Lietuvoje pristatomos nuo 1 iki 5 darbo dienų. Taip pat prekes galite atsiimti ir patys iš mūsų sandėlio, adresu: Tilžės g. 82, Klaipėda.
 • Transporto paslaugos kaina priklauso nuo krovinio dydžio, pristatymo vietos ir iškrovimo būdo.
 • Jei bus reikalinga pristatymo paslauga, apmokėjus už prekes, mūsų darbuotojas su Jumis susisieks ir susiderins dėl pristatymo sąlygų. Taip pat dar prieš perkant prekes darbo metu galite Jūs patys pasiskambinti tel. +370 615 58892 , arba parašyti mums el. paštu: info@medziosandelis.eu, ir susiderinti iš anksto dėl prekių pristatymo ir iškrovimo sąlygų.
 • Klientui pageidaujant iki 100 km atstumu nuo Klaipėdos prekes galime pristatyti automobiliu su kranu. Tokiu atveju visos pas mus įsigytos prekės iškeliamos su kranu, kliento nurodytoje vietoje. Automobilio kranas yra 4-5 metrų ilgio ir prekės bus iškraunamos nuo važiuojamosios kelio dalies arba įvažiavus į teritoriją, jei vieta yra prieinama parkavimui ir iškrovimui. Iškrovimas per sienas, tvoras ar kitus objektus bus galima tik krovinį pristačiusiojo vairuotojo nuožiūra. Kitu atveju krovinys bus iškrautas prie važiuojamosios kelio dalies.
 • Pristatymo laikas yra skaičiuojamas nuo Jūsų mokėjimo gavimo ne tik už prekes, bet ir transporto paslaugą.
 • Apie pristatymą Jūs būsite informuoti likus vienai dienai iki prekių siuntos pristatymo (el. paštu arba telefonu).
 • Jei prekių pristatymo laikas netinkamas ir pageidaujate prekes gauti anksčiau, prašome skambinti tel. +370 615 58892 , arba parašyti mums el. paštu: info@medziosandelis.eu. Skubaus prekių pristatymo galimybė su klientu derinama individualiai. Skubiam pristatymui taikomi ir individualūs įkainiai.
 • Jei prekes priims ne prekės tiesioginis užsakovas, prašome apie tai mus informuoti iš anksto, nurodant asmens vardą, pavardę ir telefono numerį. Informaciją pateikti tel. +370 615 58892 , arba parašyti mums el. paštu: info@medziosandelis.euPageidautina, kad asmuo turėtų ir užsakymo patvirtinantį dokumentą.
 • UAB „Medžio sandėlis“ neprisiima atsakomybės už pristatymą, jei krovinio neįmanoma pristatyti dėl blogo privažiavimo, kelių eismo ribojimo ar klientas nėra paruošęs vietos kroviniui iškrauti.
 • Prekių priėmimo metu, klientas (ar jo atstovas) pasirašo ant pristatyto prekių krovinio važtaraščio, įrodančio, kad prekės pristatytos gavėjui.
 • Iškrovimo metu pastebėjus prekių ar pakuočių pažeidimus, gavėjas privalo savo pastabas įrašyti į krovinio važtaraštį. Neatlikus su šių veiksmų UAB „Medžio sandėlis“ neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kurie savaime nėra gamyklinis brokas .
 • Iškrovimo metu klientas (ar atstovas) turi patikrinti prekių krovinio komplektaciją. Jei komplektacija neatitinka užsakymo, klientas turi tai atžymėti krovinio važtaraštyje. Neatlikus šių veiksmų UAB „Medžio sandėlis“ neprisiima atsakomybės dėl komplektacijos neatitikimų.
 • Pasirašius ant krovinio važtaraščio, per 7 dienas klientas gali pareikšti pretenzijas dėl prekių gamyklinio broko, kurios galėjo būti pastebėtos tik išardžius gaminių pakuotes.

MEDŽIO SANDĖLIS - DIDŽIAUSIAS MEDIENOS PASIRINKIMAS LIETUVOJE! AKCIJA: TERASINĖS LENTOS, TERMO PUŠIS 26X118X5100, KAINA 10,90 EUR/M2!